خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

تماس بگیرید

کسب درآمد عالی و آنی با آی نوتی

  • شهر:  اصفهان اصفهان
  • ارسال شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ

توضیحات بیشتر

کسب درآمد  و ارتباط با مشتریان از iNoti

سیاست کلی  آی نوتی   در رابطه با پرداخت پورسانت تک سطحی میباشد (فروش مستقیم)

شرکت آی نوتی (iNoti) اولین ارائه دهنده سرویس پیامکی مدیریت ارتباط با مشتری در ایران است که به صاحبان مشاغل و افرادی که به هرنوعی نیاز به کارت ویزیت دارند این امکان را می‌دهد که با استفاده از یک کد مخصوص به خود، اطلاعات کارت ویزیت خود را برای مشتریان ارسال کرده و شماره تماس آنها را در پنل خود ثبت نمایند.
این یک فرصت عالی برای آنان است که می‌خواهند به هر طریقی نام خود را “برند” کنند.

www.inoti.ir

منافع استفاده:

بسیاری از سیستم‌های امروزی به منظور به حداقل رسانی تلاش کاری و سهولت انجام کارها ایجاد شده‌اند. یک سیستم ارتباط با مشتری هم اگر به درستی استفاده شود منافع زیادی می‌تواند برای یک شرکت تجاری به همراه داشته باشد. استفاده از یک سیستم خوب CRM می‌تواند به معنای فروش بیشتر، سود بیشتر و وفاداری روزافزون مشتریان به آن شرکت باشد؛ ولی جدا از این موارد یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری منافعی با خود به همراه می‌آورد که گاهی اوقات دیده نمی‌شوند ولی آن‌ها نیز مهم هستند.

اشتغال زایی در آی نوتی

سیاست کاری آی نوتی توزیع پورسانت و پاداش عادلانه بین کارشناسان فروش می باشد. هر شخص جویای کار می تواند بصورت کاملا رایگان وارد سیستم فروش شرکت گردد و پورسانت قابل توجهی بابت فروش مستقیمی که انجام می دهد را دریافت نماید و اگر خود از خریداران آی نوتی باشد می تواند از پاداش های آی نوتی بهره مند گردد.

سیستم کاری آی نوتی، حق و حقوق فروشندگان را همیشه محفوظ می دارد و در صورت نبود و قطع همکاری فروشنده، مادامیکه مشتریان ایشان با آی نوتی همکاری می کنند، می تواند پورسانت و پاداش خود را در حساب شخصی خود دریافت نماید.

ثبت نام در آی نو تی

برای ثبت نام وارد سایت آی نوتی شوید

شما به کد معرف نیاز دارید

کد معرف: ۴۴۳۱۴۷۴۶۰۹

برای پشتیبانی آنلاین با تلگرام در ارتباط باشید @darichah

 

بدون برچسب

205 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر