خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

تماس بگیرید

دستگاه بسته بندی اسکین پک

  • ارسال شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ب.ظ

توضیحات بیشتر

فروش دستگاه اسکین پک

دستگاه بسته بندی اسکین پک یا وکیوم فرمینگ دستگاهی است که نیازی به قالب جهت بسته بندی محصول ندارد و از مزایای این دستگاه عدم نیاز به قالب جهت بسته بندی میباشد فرآیند کاری این دستگاه به این گونه میباشد که ابتدا محصول را به روی مقوا یا کارتن آغشته به چسب وکیوم قرار داده و سپس توسط دستگاه فیلم اسکین پک (فیلم PVC با ضخامت های 10 تا 30 میکرون) به روی آن توسط فرآیند وکیوم و حرارت نصب میگردد.

بسته بندی در این فرآیند به علت وکیوم کردن و تخلیه هوا بصورت قالبی می باشد و محصول هیچ تکانی پس از فرآیند بسته بندی ، انبارش و توزیع محصول نخواهد داشت.

از این دستگاه جهت بسته بندی زعفران ، ابزارآلات صنعتی ، تیغ اره صابونی ، تیغ اره MDF ، واشر های صنعتی ، اسباب بازی و … استفاده میگردد. ضخامت فیلم مصرفی با توجه به نوع بسته بندی و وزن محصول قابل تغییر می باشد.

از دستگاه اسکین پک یا دستگاه فرمینگ یا وکیوم فرمینگ در دو مدل دو فاز و سه فاز بسته به شرایط کاری استفاده میشود.

دستگاه اسکین پک از لحاظ ابعادی در دو مدل کوچک با سطح مقطع بسته بندی ۵۴۰×390 سانتی متر و 780×540 سانتی متر با توجه به سایز محصول موجود میباشد.

برای هرچه بهتر شدن و نمایش بهتر محصول بسته بندی شده میتوان قبل ازعملیات وکیوم فرمینگ از کارتن یا مقوا چاپ شده جهت بسته بندی استفاده نمود.

وب سایت : www.finalpack-co.com

بدون برچسب

145 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر