خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

تماس بگیرید

تاریخ زن حرارتی

  • ارسال شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ب.ظ

توضیحات بیشتر

بطور کلي انواع دستگاه هاي تاريخ زن به شرح زير ميباشد:

۱٫ تاريخ زن دستي با ريبون حرارتي

۲٫ تاريخ زن نيمه اتوماتيک با ريبون حرارتي

۳٫ تاريخ زن پنوماتيک با ريبون حرارتي

۴٫ تاريخ زن رگباري (اتوماتيک) با ريبون حرارتي

۵٫ تاريخ زن ليبل اتوماتيک با جوهر جامد

۶٫ جت پرينتر با جوهر مخصوص

دستگاه هاي تاريخ زن جهت ثبت تاريخ توليد – تاريخ انقضا – قيمت کالا مورد استفاده قرار ميگيرند

در تاريخ زن ها جهت چاپ از حروف برنجي در دو زبان فارسي و انگليسي و در صورت نياز بنا به سفارش مشتري جعبه حروف خاص به زبان هاي گوناگون استفاده ميشود که در جعبه حروف فارسي تاريخ زن کلمات توليد ، انقضاء ، قيمت ، وزن ، گرم نيز موجود ميباشد.

دستگاه هاي تاريخ زن در صنايع غذايي ، دارويي ، دام وطيور ، کارگاه هاي توليدي و کارخانجات بزرگ استفاده ميشود.

سيستم چاپ در تاريخ زن ها به غير از جت پرينتر سيستم حرارتي بوده که در چند مدل تاريخ زن برجسته ، تاريخ زن ريبوني و تاريخ زن جوهر جامد خلاصه ميگردند

تاريخ زن دستي

قيمت مناسب و کاربرد آسان اين نوع تاريخ زن سبب استفاده بيش از حد اين دستگاه در واحد هاي توليدي با حجم پايين شده است حروف اين تاريخ زن برنجي بوده که عرض آن ۳ ميليمتر ميباشد و قابليت چاپ سه خط همزمان را دارا ميباشد. از اين وسيله جهت چاپ به روي نايلون ، انواع پاکت ، فويل آلومينيوم ، کاغذ ، مقوا ، چرم و … با ريبون هاي رنگي ميتوان استفاده نمود.

تاريخ زن نيمه اتوماتيک

سرعت بالاي دستگاه و کاربري و هزينه تعمير و نگهداري اين دستگاه با توجه به عملکرد سه گانه آن (فرمان دستي ، فرمان تايمري و پدالي جهت چاپ) باعث استفاده از اين دستگاه در واحد هاي توليدي شده است اين دستگاه مجهز به جعبه حروف فارسي و انگليسي و در صورت نياز حروف روسي ميباشد که مانند دستگاه تاريخ زن دستي توانايي چاپ بروي همه محصولات را دارا ميباشد عرض حروف اين تاريخ زن ۴ ميليمتر ميباشد که ميتوان در اين دستگاه از ريبون هاي رنگي جهت چاپ استفاده نمود.

تاريخ زن پنوماتيک

در اين نوع تاريخ زن نيروي محرکه جهت چاپ توسط هوا ايجاد ميگردد که در صنا يع توليدي با حجم بالا از اين دستگاه استفاده ميگردد عرض حروف اين نوع تاريخ زن ۵ تا ۶ ميليمتر بوده که از جنس فولاد ميباشد.

تاريخ زن اتوماتيک (رگباري)

در اين نوع تاريخ زن که از ريبون يا جوهر جامد جهت چاپ استفاده ميشود تعداد خطوط ۴ خط ميباشد که از آن در دستگاه هاي دو توزين و چهار توزين ، ساشه ، سيل ظروف و دستگاه هاي اتوماتيک استفاده ميشود. سرعت عمل و دقت بالاي دستگاه و قابليت نصب بر روي دستگاه هاي فوق الذکر از مزاياي اين دستگاه ميباشد.

تاريخ زن ليبل اتوماتيک

در اين نوع تاريخ زن که عرض حروف آن نيز ۴ ميليمتر ميباشد و از جوهرجامد جهت چاپ استفاده ميگردد در صنايع با حجم توليد بالا استفاده ميگردد از مزاياي اين دستگاه سرعت بالاي چاپ برروي پاکت ، ليبل ،جعبه مقوايي (سرعت ۳۰۰ عدد در دقيقه) و قابليت تنظيم محل دقيق تاريخ توسط دستگاه و قيمت مناسب آن ميتوان نام برد.تعداد خطوط در اين دستگاه نيز ۴ خط ميباشد.

جت پرينتر

نوع پيشرفته تردستگاه هاي تاريخ زن جت پرينتر ميباشد که در صنايع با حجم بالا کاربرد فراوان دارد در اين نوع تاريخ زن ها محدوديتي از لحاظ نوع نوشته ، تعداد خط ، چاپ لوگو ، بارکد و موارد ديگر نميباشد هزينه تعمير و نگهداري اين نوع مدل تاريخ زن بسته به نوع آن متفاوت ميباشد.-تاريخ زن حرارتي-تاريخ زن مکانيکي-تاريخ زن مواد غذليي-تاريخ زن مواد غذايي

وب سايت : www.finalpack-co.com

بدون برچسب

170 بازدید کل ، 1 امروز

  

شناسه آگهی : N/A

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر